قوانین و مقررات : شرایط گارانتی

 

  

 

 شرایط 7 روز ضمانت بازگشت برای لپ تاپ و تبلت در آفیشال 

 

  1. در صورت عدم همخوانی مشخصات برای محصولات سفارش داده شده ، عودت وجه در صورت پلمپ بودن بدون هرگونه شرایط و کسر مبلغ انجام میگیرد.
  2. با توجه به سرعت تغییرات قیمت محصولات ، در هنگام مقایسه قیمت های آفیشال حتما به مشخصات محصول، گارانتی، اقلام همراه و توجه فرمایید.
  3. در صورت ادعای وجود گارانتی برای محصول، محصول گارانتی نداشته یا نا معتبر باشد، عودت وجه بدون هرگونه شرایط و کسر مبلغ انجام میگیرد.
  4. کالای استوک خریداری شده از سایت آفیشال دارای 7 روز گارانتی تست فنی( برطرف کردن مشکل فنی )  به هیچ عنوان پس یا عودت ندارد.
  5. هزینه های ارسال برای کالای خریداری شده بر عهده خریدار میباشد.
  6. خریدار می بایست فورا پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی کرده و در صورت وجود هر نوع ایراد ظاهری ، شرح ایراد را اعلام نماید ؛ در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری،  آفیشال مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت .
  7. خریدار می بایست در هنگام دریافت سفارش، کالا را از نظر مشخصات بررسی کرده تا در صورت مغایرت با مشخصات ثبت شده در سایت آن را به مجموعه آفیشال اعلام کند.
  8. در صورتی که مغایرت کالای خریداری شده ظاهری بوده و بدون استفاده از آن قابل مشاهده باشد (به طور مثال : رنگ با اطلاعات ثبت شده بر روی جعبه ) مشتریان نباید از محصول استفاده کرده و ملزم به بازگرداندن کالا میباشند . هرگونه مشکل در جعبه اصلی کالا مسئولیت آن برعهده خریدار است .
  9. تصاویر درج شده در سایت جهت اطلاع و کمک به خریداران است و ممکن است در جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد . بنابراین به استناد تصاویر محصول نمیتوان اعلام مغایرت کرد . ملاک وجود مغایرت در مشخصات محصول ، مشخصات فنی درج شده است .
  10. هزینه ارسال اعلام شده توسط شرکت های حمل و نقل ملاک میباشد.